Araç Takip Sistemi

 Anasayfa / Hik Connect

Araç Takip Sistemi

Araç takip sistemi (GPS) ile gerekli bilgiyi toplayıp analiz ederek siz değerli müşterilerimize ve değerli üyelerimize daha hızlı,kaliteli ve şeffaf bir hizmet sunmaktayız.
Hik Connect ile yapılan iş ortaklığı doğrultusunda üyelerimizin araçlarının nerede bulunduğunu ve talep edilen araçların hangi güzergahta seyrettiği kolayca tespit edilip iş yönlendirmesi hızlıca gerçekleşmektedir.


Araç Takip Sistemi GPS Nedir ?

GPS (Global Positioning System; Küresel Konumlama Sistemi), Dünya üzerinde herhangi engelsiz bir görüş hattında, dört veya daha fazla uydusu ile her türlü hava koşulunda yer ve zaman bilgileri sağlayan uzay tabanlı uydu navigasyon sistemidir. Düzenli olarak kodlanmış bilgi yollayan bir uydu ağıdır ve uydularla arasındaki mesafeyi ölçerek Dünya üzerindeki kesin yeri tespit etmeyi mümkün kılar. Küresel ölçekte çalışır bu tür sistemlerin öncülüdür. Bu sistem, Amerika Birleşik Devletleri Savunma Bakanlığı’na ait, yörüngelerinde sürekli olarak ilerleyen uydulardan oluşur. Savunma Bakanlığı tarafından desteklenen sistem, bir GPS alıcısı ile kullanılacak şekilde herkes tarafından erişilebilirdir. Uydular bir tür radyo sinyali yayarlar ve yeryüzündeki GPS alıcıları bu sinyalleri alıp yorumlayarak konum belirlenmesini gerçekleştirir..

Hakkımızda

S.S 65 NO'LU MUDANYA KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ

1978 yılından beri sizlere hizmet veren S.S. 65 No'lu Mudanya Karayolu Yük Taşıma Kooparetifi, yeni dönem yeni yönetim anlayışı ile devam etmektedir.


Devamı