Gizlilik Politikası

 Anasayfa / Gizlilik Politikası

S.S. 65 NO'LU MUDANYA KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya gizlilik politikamız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, 0224 544 11 86 numaralı irtibat telefonumuzdan bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin .
Web sitemizi kullanan ziyaretçilerimizin mahremiyetinin son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu gizlilik politikası belgesi, kişisel bilgilerin türlerini Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi tarafından toplanıp kaydedildiğinin ve bunları nasıl kullandığımızı ayrıntılı olarak açıklar.


GÜNLÜK DOSYALARI

Diğer birçok Web sitesi gibi, Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi günlük dosyalarından yararlanır. Bu dosyalar yalnızca ziyaretçileri siteye kaydeder – genellikle barındırma şirketleri ve barındırma hizmetlerinin analitiklerinin bir parçası için standart bir prosedürdür. Günlük dosyalarının içindeki bilgiler arasında internet protokolü (IP) adresleri, tarayıcı türü, İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS), tarih / saat damgası, yönlendirme çıkış sayfaları ve muhtemelen tıklama sayısı bulunur. Bu bilgiler, trendleri analiz etmek, siteyi yönetmek, kullanıcının sitenin etrafındaki hareketini izlemek ve demografik bilgileri toplamak için kullanılır. IP adresleri ve bu tür diğer bilgiler, kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgiyle bağlantılı değildir.


ÇEREZLER VE WEB İŞARETLERİ

Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaretçilerin tercihleri ​​hakkında bilgi depolamak, site ziyaretçisinin hangi sayfalara eriştiği veya ziyaret ettiği kullanıcılara özel bilgileri kaydetmek ve web sayfası içeriğimizi ziyaretçilere göre kişiselleştirmek veya özelleştirmek için çerezleri kullanır. Tarayıcı türü veya ziyaretçinin tarayıcıları aracılığıyla gönderdiği diğer bilgiler ilgilendiğimiz verilerdir.


ÇOCUK BİLGİLERİ

Çevrimiçi olarak çocuklar için ek koruma sağlamanın önemli olduğuna inanıyoruz. Ebeveynleri ve velileri, çevrimiçi etkinliklerini gözlemlemek, katılmak ve / veya izlemek ve yönlendirmek için çocuklarıyla çevrimiçi olarak zaman geçirmeye teşvik ediyoruz. Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi 13 yaşından küçük çocuklardan bilerek kişisel olarak tanımlanabilir herhangi bir bilgi toplamaz. Bir ebeveyn veya vasi, Mudanya Taşıyıcılar Kooperatifi veri tabanında, 13 yaşının altında bir çocuğun kişisel olarak tanımlanabilir bilgisine sahip olduğuna inanıyorsa , lütfen hemen bizimle iletişime geçsin (iletişim numaralarımızı kullanarak) ve bu bilgileri derhal kayıtlarımızdan kaldırmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.


YALNIZCA ÇEVRİMİÇİ GİZLİLİK POLİTİKASI

Bu gizlilik politikası yalnızca çevrimiçi faaliyetlerimiz için geçerlidir ve web sitemizi ziyaret edenler ve orada paylaşılan ve / veya toplanan bilgilerle ilgili olarak geçerlidir. Bu politika çevrimdışı olarak toplanan hiçbir bilgi veya bu web sitesi dışındaki kanallar için geçerli değildir.


ONAY

Web sitemizi kullanarak, gizlilik politikamızı ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.


Hakkımızda

S.S 65 NO'LU MUDANYA KARAYOLU YÜK TAŞIMA KOOPERATİFİ

1978 yılından beri sizlere hizmet veren S.S. 65 No'lu Mudanya Karayolu Yük Taşıma Kooparetifi, yeni dönem yeni yönetim anlayışı ile devam etmektedir.


Devamı